1-700-70-90-71
דגל אנגליה

מסחר באמזון – להתחיל למכור היום, להרוויח בגדול

מחפשים פלטפורמה יעילה לממכר מוצרים? נמאס לכם להסתפק בארצנו הקטנטונת, מחפשים לפרוץ גבולות ולהגדיל מכירות? ייתכן שמכירות באמזון הם בדיוק הדבר בשבילכם!
img

מסגרות רבות מציעות קורסים עבור מסחר באמזון, עם התמחות בקידום, שיווק, יצירת מוצר, כותרת, דחיפה, תחזוקה…. אנחנו אומרים – בואו נשתף פעולה. אם אתם עסוקים מספיק עם תחום העיסוק הראשי שלכם, אין שום סיבה שתתמקצעו גם במכירות באמזון – אנחנו כבר עושים זאת עבורכם. צוות של כרישי אמזון, עומד כאן ב – INCA לשירותכם, לטובת הקמה והחזקה של חנות בינלאומית מקוונת ורווחית. עוד מתלבטים? כל הפרטים – לפניכם.

למה מסחר באמזון?

אם אתם מוכרים מוצרים שאשר לשלח אותם לחו"ל, אם יש לכם סדרה של מוצרים ייחודיים שהגיע הזמן להציע לכל העולם, אם אתם מחפשים הכנסה כמעט פסיבית קבועה ובעלת פוטנציאל גדילה משמעותי – אמזון היא הפלטפורמה שחשוב שתכירו.
אמזון, היא מהחלוצות בתחום המסחר האלקטרוני והתחילה את דרכה כחנות מקוונת לממכר ספרים (קשה להאמין, אבל כאלה שמגיעים ב – Hard Copy) ברשת. בתוך זמן לא ארוך, עברה החברה שינויים משמעותיים, עם יצירת פלטפורמה המאפשרת לכל מוכר להעלות את מוצרים, לקבוע עבורם מחיר ולהציע מכירה לכל משתמשי הפלטפורמה, וכמובן, עם הרחבה משמעותית של מגוון המוצרים שאפשר לקנות באמזון – היום תמצאו שם הכל, משרוך נעל ועד רכב חדש.

הנה כמה נתונים שאולי יעזרו לכם להבין, כמה כוח יש בפלטפורמת המכירות הבינלאומית של אמזון:

  • ביוני 2017, נמכרו באמזון מעל 380 מיליון מוצרים
  • חברת אמזון היא בעלת מסד נתונים של מעל 200 מיליון גולשים רשומים – כולל פרטי תשלום שלה, כך שהם יכולים לבצע כל רכישה בקליק
  • השירות והנתונים המסופקים למוכרים, הופכים את כל תהליך המכירה נוח מאוד. ניתן לקבל מאמזון המלצה על קטגוריות מוצרים ומוצרים מומלצים למכירה, זמנים בהם מוצרים אלה נמכרים היטב, מחירים מומלצים, ועוד.

אגב, אנחנו מציעים גם ליווי במסחר באיביי – ואתם מוזמנים לקבל הצעה לניהול חנות בכל אחת מהפלטפורמות.

יותר מכירות באמזון – כדור שלג שגדל, וגדל, וגדל…

הקמת חנות ומלאי של מוצרים באמזון הינה פעולה שנדרשת להרבה ידע, מקצועיות, וטכניקות קידום של מוצרים שיאפשרו למוצרים שלכם להמריא, להיות מוצגים בחיפושים רלוונטיים של קונים, ובעיקר – להימכר יותר. על מוכרים חדשים חלות מגבלות אשר מאפשרות גם לכם וגם לאמזון להכיר זה את זה, וככל שהחנות שלכם תצבור יותר וותק, כך האפשרויות שלכם יעלו, המוניטין שלכם יצטבר – והמוצרים שלכם יימכרו מהר יותר ויותר. כמו כן, באופן טבעי, עם הניסיון יתווספו עוד ועוד מוצרים לחנות המקוונת שלכם באמזון, ותהליך השילוח יהפוך קל ומוכר.

מסחר באמזון – מתחילים ממש עכשיו

צוות מומחי אמזון של INCA ממתינים כאן, לשירותכם. אנחנו נטפל בכל ההיבטים של הפעילות שלכם באמזון בשמכם – בין אם כבר יש לכם חנות ויש למטב אותה (לבצע תהליך של אופטימיזציה) או בין אם אנחנו מתחילים ביחד ממש מהתחלה. אנחנו מזמינים אתכם לישיבת התנעה, במהלכה נסרוק את קטגוריית המוצרים שלכם וכיצד ניתן לשווק את המוצרים באמזון בצורה החכמה והיעילה ביותר. המרחק מכאן ועד לקבלת הצ'ק הראשון בגין המכירות שלכם!

בואו נעשה דברים גדולים


    אולי יעניין אותך גם...

    צור קשר      נגישות