1-700-70-90-71
דגל אנגליה

שיווק ברשתות חברתיות

כבר שנים שהרשתות החברתיות, בראשן פייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב, לינקדאין ואחרות, הן חלק בלתי נפרד מהשיווק שלכם ברשת.
אם אתם לא בדיוק חיים את הפלטפורמות החברתיות, אם הסטטוסים שלכם דלים או אינם מביאים מעורבות בעמוד (לייקים, שיתופים) – כדאי להיעזר במומחים. כי דווקא בשיווק, המשוואה היא פשוטה – שיווק טוב, שווה הגדלת הרווחים בארגון, וזה בדיוק מה תהליך של שיווק ברשתות חברתיות איכותי ומדויק, עשוי להביא אל העסק שלכם.

img
69%
מהכניסות לרשתות החברתיות הן מהסמארטפון
43%
מחנויות הסחר מקבלות תנועה מהרשתות החברתיות
59%
מהאנשים בגילאים 18-29 משתמשים באינסטגרם
86%
מהנשים מסתכלות ברשתות החברתיות לפני שהן מבצעות רכישה

פרסום ברשתות חברתיות – אם אתם לא שם, העסק שלכם לא קיים (בדיגיטל)

הזמן הממוצע בו מבלים משתמשים קבועים ברשתות החברתיות מדי יום, הוא כעשרים דקות. מיליוני לייקים ושיתופים מתחוללים בחשבונות החברתיים ברשתות השונות על ידי ישראליים בכל יום – ואין סיבה, שחלק מהלייקים הללו לא יגיע אליכם. הלקוחות שלכם נמצאים ברשתות החברתיות, וכל שאתם צריכים לעשות, הוא להושיט להם יד, לעניין אותם, לשמור איתם על קשר ולספר להם על התפתחויות מעניינות בתחומי העיסוק שלכם.
שיווק ברשתות חברתיות דורש היכרות עם תחום העיסוק שלכם, היכרות עם עולם הרשתות החברתיות, יצירתיות, יכולת ביטוי ו – הופ! אתם שם, עם דף עסקי שצובר לייקים חדשים מדי יום, תגובות ושיתופים.

שיווק ברשתות חברתיות – האם אפשר בלי זה?

לא.

השיווק במאה העשרים ואחת הוא הרבה יותר מאשר רק פרסום של סלוגן מנצח בחרוזים ומסירת מידע ללקוחות, שהם מאמינים או לא מאמינים לו. השיווק כיום הוא מורכב מזה, והוא נעשה בשיתוף מלא עם קוראים, לקוחות, ולקוחות פוטנציאליים. הרשתות החברתיות מאפשרות לכם חשיפה של מאות אלפי לקוחות פוטנציאליים, תוך מסירת ידע מקצועי ומיתוג משמעותי של הארגון שלכם – כזמין, אמין, מקצועי, מעניין, יצירתי, נוכח, ועוד. הרשתות החברתיות הן הרבה יותר מאשר רק כלי שיווקי – הן מהוות את אחת הדרכים העיקריות, החשובות והממוקדות, לשמירה על קשר עם לקוחות פוטנציאליים. אתם מספרים להם, מה חדש אצלכם בארגון, במפעל, בתחום העיסוק, על שולחן המעצב או בפיתוח המוצרים שלכם – והם, בתמורה, מספרים לכם מה הם חושבים עליכם, מבקשים לשמוע עוד, חולקים את החוויה איתכם כלקוחות עם שאר משתמשי הרשת החברתית, ועוד. על כן – לא רק שאתם חייבים להיות שם, אתם גם חייבים לדאוג לניהול שוטף של כל חשבון עסקי בכל רשת חברתית, מדי יום.

תעשו את זה נכון!

חברת INCA תיקח כל סטטוס שלכם ברצינות רבה – ואנחנו שם, ללמוד את המשתמשים שלכם, להביא אליהם תוכן שיציג את העסק שלכם בשפה הויזואלית והמילולית הנכונה, עם המסרים המדויקים ואם אפשר, גם יעלה חיוך על פני הצופים בכל סטטוס (וישיג, על הדרך, עוד כמה שיתופים).
אנחנו כאן, על מנת להתאים לכם את אסטרטגיית השיווק ברשתות החברתיות והפרסום בפייסבוק, שתתאים לעסק שלכם במיוחד – בלי לבזבז משאבים, ותוך התייעלות מתמדת.
ביחד איתכם, נאפיין את קהל המטרה, ונפנה ישירות אליו, על מנת להגדיל באופן מהיר את כמות המעורבות והפניות מכל חשבון שנבחר לנהל ברשתות החברתיות השונות.
כל המידע שיפורסם יהיה מקצועי ונאמן למיתוג שלכם, מתוך מטרה להשיג עוד לייקים לעמוד, להגיע לעוד לקוחות פוטנציאליים, ולמטב את המוניטין של הארגון ברשת.
ולא רק בפרסום שוטף נוכל לעזור לכם, אלא גם בקמפיינים ממומנים ברשתות החברתיות, אשר יזרימו תנועה חדשה של לקוחות, שייחשפו לכל מה שהארגון שלכם מציע.

מוכנים לצאת לדרך?

חברת INCA תעורר את הדפים העסקיים שלכם לחיים – עם המון צבע, ים של יצירתיות, אוזן קשבת להבנה עמוקה של הצרכים שלכם, היכרות מקצועית עמוקה עם הפלטפורמות, וקורטוב של הומור שיתבל כל פרסום בפאנץ' ליין בלתי צפוי (לטובת המעורבות, כמובן) – אנחנו מבטיחים שותפות שתמיר את דפי הפייסבוק שלכם אל עבר עוד עוקבים, עוד לייקים – ובשורה התחתונה – עוד פניות.

צרו עמנו קשר, ממש כאן ועכשיו – ונקבע פגישת היכרות


    אולי יעניין אותך גם...

    צור קשר      נגישות