1-700-70-90-71
דגל אנגליה

פרסום בפייסבוק

אתם מבלים זמן ניכר בפייסבוק בשיחות ובאיתור קבוצות מתאימות בהם קהלי היעד שלכם מבקרים? יתכן והזמן אותו אתם מקדישים בניסיון לפרסם בחינם בפייסבוק עולה לכם יותר מקמפיין שיווקי מקצועי.

ב- INCA אנו מתמחים בשנים האחרונות ביצירת מגוון קמפיינים היוצרים נוכחות עוצמתית ומובילה ברשת ומושכים אליכם לידים איכותיים ההופכים תוך זמן קצר ללקוחות משלמים. כיצד אנו עושים זאת? כל הפרטים לפניכם.

img

קידום ממומן בפייסבוק במגוון של דרכים

קמפיין לידים

אין צורך באתר אינטרנט מושקע או בדף נחיתה. פייסבוק מאפשרים לנו לפרסם מודעה עם טופס מותאם אישית והלידים מגיעים ישירות אליך למייל

קמפיין WhatsApp

יותר נוח לך שייפנו אליך בדרך ישירה לטלפון הנייד ול- WhatsApp? גם זאת אפשרות שקיימת היום בפייסבוק - פרסום עם כפתור שמוביל לשליחת הודעה מיידית
img

קמפיין מסנג'ר

נוח לך לעבוד עם ה- INBOX של פייסבוק? ניתן ליצור מודעה שתוביל ישר לשליחת הודעה במסנג'ר!

קמפיין וידיאו

יש לך סרטונים ממש טובים שעושים את העבודה? הם הדרך הטובה ביותר לפרסום העסק שלך! בנוסף, נוכל ליצור רשימת רימרקטינג לאנשים שצפו בסרטונים שלך ולפרסם להם שוב

תכנון המודעה על פי הכללים המחמירים של פייסבוק

מנגנון הפרסום של פייסבוק הוא מכונה עוצמתית הבנויה באמצעות בינה מלאכותית המאפשרת לחברה לזהות ניסיונות “לרמות" את המערכת. פרופילים מזויפים נמחקים בתוך דקות אחדות, מודעות שאינן עומדות בתקנים המחמירים של פייסבוק אינן מאושרות ולא עולות לאוויר ותמונה שאינה “מתאימה" לקהל היעד המיועד אינה מאפשרת להעלות את המודעה. בצורה זו, פייסבוק מנסה ליצור מנגנון פרסום חכם יותר וקהילה בטוחה לשימוש אך גם הופכת את תכנון הקמפיין השיווקי ברשת לאתגר מיוחד.

ב- INCA אנו שומרים לאורך כל הקמפיין על הכללים הנוקשים על מנת למקסם את דרך הצגת המודעות. אנו יוצרים מודעות המתוכננות להפוך להיות מוקד משיכה לעין ובולטים מעל המודעות של המתחרים. כמו כן, בדומה לרשתות אחרות, פרסום בפייסבוק מבוסס במידה רבה על התאמת המודעה לקהל היעד. אם אתם פונים לנשים בגיל מסוים פייסבוק, נוסח המודעה יצטרך להיות בהתאם עם פנייה אישית לקהל זה. כך, אנו מוודאים כי קהלי היעד שלכם הם אלה המקליקים על המודעה ולא גולש מקרי שהסתקרן כשראה את התמונה שמעליה.

יצירת קמפיין ויראלי

מנגנון השיתוף (Share) של פייסבוק אפשר למגוון רחב של קמפיינים ברשת להפוך לויראליים. חשבו על הפרסומת האחרונה שראיתם בתחום הספורט, המוצרים הדיגיטליים או ההלבשה. מה משך את עיניכם למודעה ומדוע הקלקתם עליה? מוצרים שהוענקו במתנה, טיזרים מיוחדים ומגוון טכניקות יוצרים קמפיינים הזוכים להצלחה משגשגת ברשת החברתית ומאפשרים לכם להוזיל את עלויות הפרסום.

ב- INCA אנו מתמחים ביצירת קמפיינים ויראליים, חלקם אינם נראים כפרסומת ואחרים מעודדים את הגולשים הנתקלים בהם במקרה לשתף את הסרטון או התמונה בה נתקלו עם חבריהם. העידן בו פרסומת קלאסית המפרסמת את המותג במילים פשוטות חלף והיום נדרש תחכום רב יותר על מנת להתגבר על עיוורון הפרסומות. אנו מסוגלים לעשות זאת. שיווק בפייסבוק בדרך הנכונה יאפשר לכם פרסום ממומן שמניב תוצאות.

האם העסק שלך מצליח להגיע לקהל היעד שלו?

צרו עמנו קשר אם אתם מעוניינים להגדיל את המכירות של העסק ולהגיע לקהל יעד פוטנציאלי עבורכם


  ניתוח הקמפיין בזמן אמת וביצוע אופטימיזציות

  אספקט נוסף בקמפיין פרסום בפייסבוק הוא היכולת לזהות אילו מודעות אינן ממירות ולשנות אותן בזמן אמת. באמצעות בדיקות A/B אנו מנסים מגוון רחב של מודעות עם טקסטים שונים, ויז'ואלים מגוונים ובודקים האם ניתן להגדיל את אחוזי ההמרה של המודעה. לעתים, ההבדל בין קמפיין מוצלח או לא יכול להיות בחירת תמונה לא נכונה/ מסר לא יעיל וכו', בפעמים אחרות דווקא התכנים המופיעים בדף הנחיתה יכולים להוות גורם המכפיל את ההמרות.
  אנו עוקבים אחר הקמפיין ומנתרים אותו באופן שוטף על מנת לזהות אילו אספקטים גורמים ללקוחות הפוטנציאליים שלכם להשאיר פרטים בדף הנחיתה ולהפוך לליד. יחד עמכם אנו מנתחים את איכות הלידים השונים ומחדדים את המסרים עוד יותר על מנת למשוך את קהל היעד הרלוונטי לכם. לאחר תקופה קצרה בה הקמפיין באוויר נדע טוב יותר כיצד להמשיך ולהעלות מודעות נוספות בסגנון המתאים למותג שלכם.

  בניית דפי נחיתה עבור שיווק בפייסבוק ויצירת מנגנון מענה אוטומטי

  לצד קמפיין הפרסום בפייסבוק אנו מציעים גם מגוון רחב של שירותים נוספים המאפשרים לבנות מערך מכירות שלם. כיום, לאחר שלקוח ממלא את פרטיו בדף המכירה ניתן לבנות רשימת מסרים מוכנה מראש המאפשרת לו לבנות אמון ולהכיר את המותג. לדוגמה, לקוח הממלא פרטים לקבלת הצעת מחיר לרכישת מחשב חדש ישמח לקרוא טיפים לבחירת מחשב, המלצות על דגמים חדשים ומעבדים מומלצים לכל שימוש והכנס לרשימת תפוצה שתהפוך אותו ללקוח משלם בעתיד הקרוב או הרחוק.
  בניית קמפיין שיווקי און ליין אמנם מתבצעת באופן חד פעמי אך את תוצאותיה ניתן ליישם לאורך זמן. כאשר משתמשים בלידים הנכנסים לרשימת התפוצה אפשר למקסם את תהליך המכירה. שימוש נוסף באוטומציה לרשימה יכול להתבצע גם לאחר תהליך מכירה ראשוני. לאחר שהלקוח רכש מוצר או שירות ניתן להמשיך ולשלוח לו קופונים נוספים עם מבצעים מיוחדים הקשורים באופן ישיר או עקיף למוצרים שרכש.

  איך מתחילים קמפיין שיווקי בפייסבוק?

  אם מעולם לא הרצתם קמפיין שיווקי בפייסבוק נשמח להיפגש עמכם לפגישת הכוונה ראשונית ולתכנן את מטרות הקמפיין, נפלח את קהלי היעד המתאימים ונבנה ביחד עמכם נדבך אחר נדבך בקמפיין.
  לאחר מכן, תוכלו להחליט על התקציב אותו תרצו להקדיש לפרסום חודשי בפייסבוק והתחילו לפרסם. עם הזמן, תגלו כי עלות הליד שמגיע אליכם יורדת באופן משמעותי ותוכלו להשקיע סכום גבוה יותר בפרסום על מנת לחזק את הקמפיין ולאפשר למותג שלכם לצמוח ולשגשג ברשת.
  לאחר שליווינו שלל לקוחות בקמפיינים רבים ברשת, כעת הגיע תורכם לגלות את העוצמה הרבה הטמונה בפרסום דיגיטלי. התוצאות בדרך כלל מפתיעות את הלקוחות, שכן כבר ימים אחדים לאחר תחילת הקמפיין כאשר לידים רבים נכנסים למערכת רבים מהם הופכים ללקוחות משלמים. אם בעבר ניסיתם לבצע פרסום מקוון ונכשלתם – הפעם הגיע הזמן לבנות קמפיין מקצועי יותר, לנתח אותו בזמן אמת ולמקסם את הנוכחות שלכם ברשת. אנו נמצאים כאן עבורכם על מנת לייעץ ולסייע ולהפוך כל אחד מהקמפיינים שתעלו ל"מנוע סילון" המסייע לעסק לקבל חשיפה עצומה בתוך זמן קצר.
  לקבלת מידע נוסף ולתכנון הקמפיין הדיגיטלי שלכם בפייסבוק אל תהססו לפנות אלינו בטלפון 1-700-70-90-71 או באמצעות טופס יצירת קשר. אנו כאן עבורכם בכל שאלה.

  אולי יעניין אותך גם...

  צור קשר   נגישות