1-700-70-90-71
דגל אנגליה

קידום ממומן ביוטיוב (YouTube)

כאשר מקדמים מוצר או שירות ב-"YouTube" אינכם צריכים להמתין זמן רב על מנת להרגיש את אפקטיביות הפרסום. בתוך ימים העסק יכול לזכות בהכרה, מודעות ומכירות מלקוחות פוטנציאליים שנתקלו במודעת וידיאו או מילים ברשת. היתרון בפלטפורמת פרסום זו, היא ההשתייכות לענקית הפרסום "גוגל".
img

יצירת מסעות פרסום ממירים

ב- INCA אנו מתמחים ביצירה של מסעות פרסום עבור מגוון רחב של לקוחות ומותגים, כאשר כל קמפיין נבנה על בסיס ה- DNA הייחודי של החברה ומטרות הפרסום. חלק מהחברות מעוניינות להגדיל מודעות והכרה למוצר חדש שנכנס לשוק, אחרים למשוך לקוחות לקורס דיגיטלי או לחנות מקוונת ויש המעוניינים לקדם אג’נדה פוליטית. אנו מתמחים בהקמת הקמפיין בשילוב המסרים הנכונים ויצירת קמפיין “ריטרגטינג" בו הנכנסים למודעת הפרסום שלכם ביו-טיוב ימשיכו ויחשפו למותג גם במאות אלפי אתרים אחרים בהם הם מבקרים במהלך היום.

מה היתרון של קידום ממומן ביוטיוב?

פרסום ממומן ביוטיוב מאפשר להגיע לקהלי היעד בצורה מדויקת באמצעות מנגנון חכם של מנוע החיפוש המאפשר להתאים את הפרסום למין הצופה, לגילו, למיקומו הגאוגרפי וכן לתחומי העניין שלו. העצמה של מדיה שיווקית זו כה גבוהה עד כי במהלך הבחירות במדינות השונות ובמיוחד בארה"ב, פרסומות ביוטיוב שמשו על מנת לשנות דעת קהל ולמשוך את הצופים להצביע עבור מועמד מסוים.

מערך סביב קמפיין הפרסום

על מנת ליצור פרסום ביוטיוב שאכן יוביל לאיסוף לידים איכותיים המעוניינים לרכוש את המוצר יש לבנות את הקמפיין בצורה הנכונה. אין מדובר רק בתכנון סרטון הוידיאו או מודעת המילים שתופיע בפרסומת אלא גם במשפך השיווקי כולו. הצופים מופנים לדפי נחיתה המותאמים להם באופן אישי ולאחר מכן ממשיכים לקבל הודעות המושכות אותם לחזור למותג גם אם לא רכשו אותו בפעם הראשונה בה ראו את הפרסום. לאחר מכן ניתן לתכנן פתרונות אוטומטיים על מנת להמשיך ולשמור על קשר עם לקוח שרכש מוצר מסוים או התעניין בשירות ולהתאים לו מוצרים נוספים באופן אישי – שיופיעו לפניו בקמפיין המשך ביוטיוב או באתרים אחרים.

תכנון מסע פרסום בהתאם לתקציב

כאשר נתכנן פרסום ממומן ביוטיוב ניתן להגביל את התקציב היומי והחודשי לכל מודעה, על מנת לבחון את יעילותה וכן ההחזר המתקבל ממנה. אחד השירותים שאנו מעניקים במסגרת הקמפיין הוא ניטור מדויק של התוצאות בזמן אמת תוך שינוי פרמטרים המסוגלים להשפיע על אחוזי ההמרה של כל סרטון או מודעה. קמפיין מוצלח הוא תוצאה של ניסוי וטעייה ואנו משלבים במקצועיות ניסיון קודם בעבודה על מסעות פרסום דומים עם יכולת ניתוח הקמפיין האישי שלכם על מנת להוביל לתוצאות משמעותיות כבר בחודש הראשון שבו הקמפיין עולה לאוויר.

יצירת מאגר מתעניינים שישמש אתכם גם בעתיד

פרסום ביוטיוב מאפשר לכם להגיע לקהל היעד בצורה ממוקדת ומפולחת היטב ולאסוף את פרטי הלקוחות הפוטנציאליים בדפי נחיתה. פרטים אלה יוכלו לשמש את החברה גם בעתיד כאשר תרצו לפנות לאותה קבוצת מתעניינים ולהציע להם קופון הנחה על המוצר בו היו מעוניינים או מוצרים נלווים נוספים. מאגר המתעניינים שתבנו במהלך קמפיין פרסום ממומן ביוטיוב יוכל להמשיך ולגדול גם אחרי שהקמפיין ירד מהאוויר באמצעות פניה חוזרת ללקוחות ויצירת מערכת תגמול ללקוח המזמין חבר נוסף להתרשם מהסרטון שלכם.

אנו שמחים להציע שירותי פרסום ביוטיוב לכל עסק, קטן כגדול ולשפר בצורה משמעותית את יחסי ההמרה שהיו לכם עד היום כאשר השקתם קמפיין מכירות. אנו עושים זאת באמצעות שילוב של ידע, ניסיון והכרות עמוקה עם ממשק הפרסום ביוטיוב.

2 מודעות שכדאי לכם לראות

בואו נעשה דברים גדולים


    אולי יעניין אותך גם...

    צור קשר      נגישות