1-700-70-90-71
דגל אנגליה

קידום אורגני בגוגל - SEO

קידום אתרים אורגני במנועי החיפוש הנו אחד מהשירותים המקצועיים של חברת INCA. שירות זה מתמקד ביישום הליכי קידום של אתרי אינטרנט במנועי החיפוש המובילים, וכל זאת בהתאם למילות המפתח הרלוונטיות לעסק שלכם.
img

קידום אתרים אורגני במנוע החיפוש של גוגל

בחברת INCA, תוכלו להבטיח לעצמכם הליכי קידום אורגני המותאמים באופן נקודתי לתחום פעילותכם העסקית ולאופי התחרות הקיימת ברשת. הליך הקידום עצמו מנוהל על ידינו באמצעות מספר פעולות SEO יזומות הכוללות בין היתר:

 • שדרוג תוכני האתר ונראות האתר
 • הגדרת מטרות הקידום והתווית אסטרטגיה להשגת המטרות
 • אופטימיזציה והתאמת קוד האתר לצורכי החיפוש השונים
 • ביצוע עבודת מחקר מקיפה בנוגע למילות המפתח הרלוונטיים והמתחרים בתחום

ועוד מגוון נרחב של פעולות SEO המיושמות כחלק אינטגרלי מיישום הליכי קידום אורגני במנוע החיפוש של GOOGLE.

קידום אתרים בגוגל – עולם שלם של פתרונות קידום!

הידע המקצועי אותו צברנו לאורך השנים מאפשר לכם ליהנות מחבילות קידום אתרים אורגני המותאמות לצורכי הקידום הנקודתיים של אתר האינטרנט אותו אתם מפעילים. חבילות הקידום שלנו מיועדות לכל סוגי האתרים הפועלים כיום ברשת, לרבות, אתרי תדמית, אתרי מסחר מקוון, פורטלים למיניהם ועוד. במקביל, אנו מתמחים בתפעול עמודים עסקיים ברשתות החברתיות ובמתן פתרונות קידום לעמודים אלו.

השירותים שלנו בקידום אורגני בגוגל

חיזוק פרופיל הקישורים

חיזוק פרופיל הקישורים

עבודה שוטפת על פרופיל הקישורים וחיזוקו ע"י אתרים מקודמים וחזקים
פעולות ON SITE

פעולות ON SITE

טיפול בתוכן באתר שלך כדי שיתאים לקידום מילות המפתח הרצויות
מחקר מילים

מחקר מילים

מחקר מילים מקיף על מילות החיפוש הרלוונטיות לעסק שלך

בדיקה מקיפה על מצב האתר שלך בגוגל

קבלת דוח מקיף ומקצועי ללא עלות שיראה לך איפה האתר שלך נמצא במנוע החיפוש

אצלנו הלקוחות ב- TOP:

כלים מקצועיים שייצרו לך לידים!

מחקר

הכרות עם התחום, מחקר מתחרים, הגדרת קהל יעד ומחקר מילות מפתח

תכנית עבודה

בניית תכנית קידום מסודרת בהתאם למטרות ויצירת אסטרטגיה דיגיטלית

אופטימיזציה

אופטימיזציה לתוכן האתר וקוד האתר ולאחר מכן על פי ניתוח הנתונים

CRM

CRM מתקדם שמקושר למערכות הניטור והבקרה ומייצר משימות שוטפות

שירות מבוסס הצלחה

אנחנו מאמינים בעבודה משותפת מתוך אמון והצלחה בפועל.
לכן אין אצלנו חוזים ארוכי-טווח והתחייבויות כובלות.

 • הרבה מאוד ניסיון
  אנחנו עוסקים בקידום דיגיטלי מאז שהוא נולד לעולם. אין תחליף לידע ולחוכמה שנצברו עם השנים.
 • 99.9% ליווי אישי 0.1% ביורוקרטיה
  כל עסק מקבל מנהל לקוחות אישי הנמצא איתו בקשר רציף, מכיר אותו מצוין ונותן לו מענה מקיף לכל אורך הדרך.
 • מהירות מרבית
  אנחנו רוצים תוצאות ומהר לא פחות מכם, לפעמים אפילו יותר. תגלו שאנחנו תמיד רודפים אחריכם, ולא להפך.
 • 100% חתירה לתוצאות
  קידום העסק שלכם נוגע לנו ואנחנו מאוד רוצים שתצליחו. זו האחריות שלנו. אפשר לומר שזו האובססיה שלנו.

מהו קידום אורגני?

המושג קידום אתרים אורגני מתייחס לטכניקות שונות שבעזרתן ניתן להביא אתר אינטרנט לראש תוצאות החיפוש הטבעיות בגוגל – ובכך להעניק לו רמת חשיפה גבוהה, שתביא גולשים רבים יותר לבחור להיכנס דווקא אליו ולא לאחד מהאתרים הרבים המתחרים עמו.

קידום אתרים אורגני מוצלח מבוסס על היכרות מעמיקה עם דרכי הפעולה של האלגוריתם של גוגל (PageRank), האחראי על דירוג אתרי האינטרנט העולים בתוצאות החיפוש עבור מילות מפתח מסוימות. אלגוריתם זה עובר עדכונים וליטושים כל העת, וזאת במטרה לשפר את איכות תוצאות החיפוש עבור המשתמש, ולמעשה להצליח לקשר גולשים לאתרים הרלוונטיים ביותר ביחס לחיפוש שביצעו. לכן, אתרים המעוניינים להגיע ולהישאר בראש תוצאות החיפוש צריכים גם הם להתעדכן ללא הרף – ולהתאים עצמם לדרישות המשתנות של גוגל.

בעוד שדרכי הפעולה המדויקות של האלגוריתם נשמרות בסוד, ידוע כי כמה מהגורמים העיקריים המשפיעים על הדירוג הם קיומם באתר של מילות וביטויי מפתח רלוונטיים, איכות התוכן באתר, מקוריותו ומידת העדכניות שלו, מבנה האתר ומידת הנגישות שלו, היבטים שונים בקוד האתר ועוד. כל אלה מסייעים לאלגוריתם לזהות ולסווג נכונה את האתר ולהציגו בפני המשתמשים המתאימים, וכן משפיעים על דירוגו בתוצאות החיפוש ביחס לאתרים מתחרים.

On Site & Off Site

קידום אורגני כולל מגוון רחב של פעולות שניתן לבצע על מנת להשיג את התוצאה המבוקשת- כאמור, להביא את האתר המקודם לאחד המקומות הגבוהים בתוצאות החיפוש. באופן כללי, ניתן לחלק את טכניקות הקידום האורגני לשני סוגים עיקריים – קידום און-סייט וקידום אוף-סייט.

קידום און-סייט מתייחס לפעולות הנעשות בתחומי האתר עצמו, שמטרתן היא להקל על גוגל לאתר ולסווג את האתר המקודם, ובו זמנית ליצור חוויית משתמש חיובית שתעודד ביקורי משתמשים באתר, ובמיוחד ביקורים חוזרים. כמה מהכלים העיקריים לקידום אורגני און-סייט הם שילוב של מילות מפתח רלוונטיות בגופי הטקסטים המופיעים באתר, שימוש נכון בתגיות ובתגיות מטא, יצירת תוכן איכותי ומתחדש תדירות והקפדה על מבנה היררכי נכון המקל על ההתמצאות.

קידום אוף-סייט קשור לפעולות שניתן לעשות מחוץ לאתר עצמו על מנת לשפר את הדירוג שלו בגוגל. אחת האינדיקציות של גוגל לכך שאתר מסוים מכיל תוכן איכותי היא שאתרים חיצוניים רבים מקשרים אליו; אך אם בעבר הסתפקה גוגל בריבוי של קישורים חיצוניים המובילים לאתר, כיום ישנה דרישה לקישורים איכותיים – כאלה המגיעים מאתרים שבעצמם מדורגים גבוה בתוצאות החיפוש. לכן, במקביל למאמצי השדרוג והעדכון של האתר עצמו, על המקדם לבנות רשת ענפה של קישורים איכותיים המובילים לאתר המקודם.

השילוב בין שתי טקטיקות הקידום הללו מהווה אסטרטגיית קידום אורגני מקיפה, המתייחסת להיבטים הרבים והשונים הנבדקים על ידי האלגוריתם של גוגל על מנת לקבוע את מיקומו של אתר בתוצאות החיפוש. בעוד שאכן נדרשת כאן השקעה מתמשכת, התוצאות של קידום אורגני מוצלח בטווח הארוך הן ללא תחליף.

רוצים לקדם את אתר הבית שלכם לראש רשימת החיפוש? לחברתנו פתרונות קידום אורגני מגוונים שממתינים לכם. צרו עמנו קשר עוד היום!

בואו נעשה דברים גדולים


  אולי יעניין אותך גם...

  צור קשר   נגישות