1-700-70-90-71

קידום ממומן – פרסום בגוגל

רוצים ליהנות מכל היתרונות הנלווים לפעולות פרסום בגוגל? רוצים להבטיח לעצמכם קמפיין ממומן בעל יחסי המרה גבוהים במיוחד? זה הזמן להכיר את כל הפתרונות היצירתיים של חברת INCA בתחומי קידום ממומן בגוגל!
  • פילוח קהלי היעד והגעה לקהל הרלוונטי בלבד
  • הגברת תנועת הגולשים לאתר הבית שלכם
  • תכנון תקציבי המאפשר לכם לשלוט באופן מקסימלי בעלויות הקמפיין
  • הפעלת קמפיין רימרקטינג
img

מה כולל פרסום ממומן בגוגל?

קמפיינים ברשת החיפוש

קמפיינים ברשת החיפוש

קמפיינים איכותיים שעולים לך פחות!
Remarketing

Remarketing

קמפיין רימרקטינג הוא ההזדמנות שלך לפרסם עבור לקוחות שכבר התעניינו בך
קמפיין ברשת המדיה - GDN

קמפיין ברשת המדיה - GDN

פרסום באתרים השונים שהכי מתאימים לקהל שלך במטרה שייצרו איתך קשר
קמפיין YouTube

קמפיין YouTube

יש לך סרטונים טובים שיעשו את העבודה? נעשה להם קידום ממומן ביוטיוב כדי שייחשפו לכמה שיותר אנשים רלוונטיים עבורך

חשוב שתדעו!

אנחנו בחברת INCA פועלים כשותף מוסמך של GOOGLE ADS, וזאת לאור הניסיון המקצועי והמוכח שלנו בהפעלת קמפיינים ממומנים במסגרת פרסום בגוגל.

קידום ממומן בגוגל – תהליך העבודה

על מנת למקסם בעבור כל אחד ואחת מכם את תוצאות הקמפיין הממומן בגוגל, אנו בחברת INCA, מעמידים לרשותכם חבילת קידום ממומן בגוגל אטרקטיבית במיוחד. חבילה זו מבוססת על ניסיון רב שנים בקידום אתרים ברשת, והיא מאפשרת לכל אחד ואחת מכם ליהנות מכל היתרונות המקצועיים שלנו הכוללים בין היתר:

  • עריכת מחקר מקיף אודות מילות וביטויי המפתח המותאמים לאופי הפעילות העסקית שלכם
  • ניהול תקציב בהתאם למסגרת התקציבית העומדת בפניכם
  • יישום הליכי אופטימיזציה לצורכי הקידום הממומן.
  • ניסוח מודעות טקסט המותאמות לאופי קהל היעד אליו אנו פונים
  • ניהול הקמפיין הממומן באמצעות דו"חות סטטיסטיים המאפשרים לנו לייעל ברמה השוטפת את הצלחת הקמפיין!

עדיין שואלים את עצמכם מהו קידום ממומן וכיצד הוא עובד?

אז מה הכוונה בקידום ממומן בגוגל? מדובר במודעות הפרסומת המופיעות בדפי התוצאות של מנועי החיפוש, בדרך כלל מעל או לצד תוצאות החיפוש הרגילות ובפורמט הדומה להן מאוד. באופן בסיסי, כמפרסמים בגוגל, יהיה עליכם לבחור כמה מילות מפתח שהלקוחות הפוטנציאליים שלכם עשויים לחפש במטרה למצוא את המוצר או השירות שאתם מציעים, וליצור מודעה שתופיע בתוצאות החיפוש העולות עבור אותן מילים.

אבל מכאן העסק מסתבך, וזאת מכיוון שלרוב אתם אינכם המפרסמים היחידים שמעוניינים להציג את הפרסומות שלהם למשתמשים שמחפשים את מילות המפתח הללו – חברות מתחרות מעוניינות גם הן באותה החשיפה. על מנת לקבוע אילו מהמודעות יוצגו בתוצאות החיפוש, יצרה גוגל שיטה של מכרז, בה מפרסמים שונים מגישים הצעות למחיר שיהיו מוכנים לשלם עבור כל פעם שמשתמש מקליק על המודעה שלהם- שיטת תשלום הנקראת pay-per-click (PPC). כמו במכרז רגיל, גם כאן – ככל שהצעת המחיר שלכם לקליק גבוהה יותר כך גובר הסיכוי שהמודעה שלכם תהיה זו שתופיע בסופו של דבר בדף תוצאות החיפוש. עם זאת, שלא כמו במכרזים רגילים, גוגל לוקחת בחשבון משתנה נוסף בבחירת המודעה המנצחת, רכיב הנקרא "ציון איכות", או "quality score".

ציון האיכות

גוגל חותרת תמיד לספק למשתמשיה את חוויית השימוש הטובה ביותר, ולכן גם כשמדובר בפרסומות היא אינה מסתפקת בקבלת ההצעה הגבוהה ביותר, אלא בוחנת את מידת הרלוונטיות והתועלת שמעניקה כל מודעה מתחרה למשתמש המחפש אחר מילות מפתח מסוימות. בין השאר, מבוסס ציון האיכות על ביצועי המודעות של אותו מפרסם בעבר, ועל הרלוונטיות והאיכות של דף הנחיתה של המודעה שלו. לציון האיכות חשיבות רבה ביותר, והוא משפיע לא רק על עצם היכולת להשתתף במכרז אלא גם על המחיר לקליק, המיקום של המודעה מבין כל המודעות המופיעות בדף ועוד.

כמה עולה פרסום בגוגל?

אחד היתרונות הגדולים של קידום ממומן בגוגל הוא האפשרות להגדיר תקציב יומי עבור כל מודעה. לאחר שהתקציב היומי מוצה, גוגל תפסיק להציג את המודעה שלכם למשך אותו יום, כך שלא יצטברו קליקים נוספים עבורם תצטרכו לשלם. יחד עם זאת, חשוב לדעת כי העלות לקליק של מילות מפתח מסוימות עשויה להיות גבוהה במיוחד (בהתאם למידת הפופולריות שלהן בקרב מפרסמים), ובמקרים כאלה יש צורך בתקציב יומי גבוה יחסית על מנת להגיע לתוצאות.

האם קידום בגוגל מתאים לעסק שלכם?

ברוב המקרים התשובה לשאלה הזו היא כן. כל עוד אתם בטוחים שאנשים אכן מחפשים את המוצר או השירות שלכם ברשת, לקידום ממומן ישנם יתרונות רבים עבור עסקים בכל הגדלים. יחד עם זאת, חשוב להבין שהתחרות על הפרסום בגוגל היא גדולה, ועל מנת להגיע לקהל היעד הנכון יש צורך ללמוד את המערכת ולהכירה לעומק. לפני שתשקיעו כסף בקמפיין הראשון שלכם, השקיעו זמן כדי להבין כיצד לבנות אותו היטב, או שכרו את שירותיו של איש מקצוע שמתמצא בתחום – כך תבטיחו לעצמכם את התמורה הטובה ביותר עבור תקציב הפרסום שבידיכם.

רוצים לדעת יותר על שירותי הקידום הממומן שלנו? רוצים ליהנות מפרסום ממוקד יותר, דינמי יותר ומקצועי הרבה יותר? זה הזמן ל-INCA!

בואו נעשה דברים גדולים


מה הלקוחות אומרים עלינו?

INCA פועלת עבורנו בשני אפיקים – האורגני והממומן. כחלק מפעילות הקידום האורגנית הצליחה INCA לקדם את אתר TIME WATCH למקום הראשון עבור מילת המפתח התחרותית והחשובה לנו ביותר ולשמור על מיקום זה לאורך השנים. במקביל בעזרת אסטרטגיה שיווקית מוצלחת בקמפיין הממומן בגוגל, הביאה INCA לגידול משמעותי בכמות הלידים מהמכשירים הסלולאריים.
רונן פורת
מנכ"ל TIMEWATCH
INCA מקפידה על עמידה ביעדי התקציב, והביאה לעלייה במכירות החברה.
מיקי
סמנכ"ל כספים, EVENTIM
במסגרת עבודת השיווק באינטרנט עם חברת INCA, הצלחנו להגיע ליעדים ולמטרות להם ציפינו ואף מעבר לכך. INCA מעניקה לנו שירות איכותי ומקצועי ופועלת בסבלנות, במהירות וביעילות.
מיכאל גרוס
ראש ביה"ס למדעי המדינה, אוניברסיטת חיפה

זוכים לאמון של הטובים ביותר

אנחנו מסייעים ללקוחות שלנו להתמקד רק במה שחשוב. אלה כמה מהחברות והארגונים להם אנחנו מייעצים.
img
img
img
img

אולי יעניין אותך גם...

נגישות